Добові курчата як їжа для котів


Добові курчата - це відбраковані півники на птахофабриках, що спеціалізуються на виробництві яєць. Поставляються у замороженому вигляді.

 

У таких курчат кістки є, але вони дуже м'які, схожі на хрящі. Небезпеки травмувати травний тракт кішки, що поїдає такого курчати цілком, немає. У кожного курча є печінка, серце і жовток. У жовтку знаходяться всі жиророзчинні та більшість водорозчинних вітамінів, основні запаси мінеральних речовин. Тут 80% всього фосфору, що присутній у яйці, більша частина кальцію, магнію, заліза, калію, натрію, хлору та сірки. Жовток багатий на ліпіди, протеїни, вітаміни, мінерали. Містить лецитин – справжню протиотруту від харчового холестерину. Лецитин – активний антисклеротичний засіб, що живить нервову та мозкову тканину. Він необхідний для нормальної роботи печінки та жовчовивідних шляхів, що дозволяє регулювати розподіл жирової тканини, відповідає за розвиток плода при вагітності.

 

У яєчному жовтку є вітаміни D, E, залізо, лецитин, лютеїн. Вітамін D та фосфор допомагають засвоюватися кальцію, вітамін Е бере участь у жировому обміні, у формуванні клітинних мембран, а також забезпечує клітинне дихання, є антиоксидантом та захищає різні гормони від окислення. Залізо підвищує гемоглобін, лецитин необхідний для нормалізації роботи печінки та жовчовивідних шляхів, лютеїн дозволяє уникнути проблем із зором.

 

Середня маса непотрошеної тушки добового курчати – 39 грамів. Маса м'язів – 15 грамів (грудні – 5,53 грами, ножні – 6,68 грами), скелета – 8 грамів, внутрішні органи, жовтковий мішок та пух – 16 грамів. Калорійність – 46,19 Ккал. Маса потрошеної тушки – 24,7 грама

 

 

 

 

Хімічний склад свіжого яйця у %

 

 

 

 

 

 

 

 

Динаміка речовин залежно від терміну інкубації (мг)