Про свинину для котів
Серед власників котів та собак чимало таких, хто точно знає, що годувати свининою не можна. Хтось припускає, що це надто жирне м'ясо, хтось вважає, що у свинині живуть якісь особливо небезпечні паразити, але чіткої відповіді на запитання, чому свинина під забороною ні в кого немає. Забігаючи наперед, скажемо, що годувати свининою можна, а в деяких випадках навіть потрібно. Але не будь-якою.


Шкідливість свинини


Трихінельоз
Одна із причин, чому уникають свинину – трихінели. Для людини трихінельоз дуже небезпечний, а у кішок і собак зустрічається рідко і зазвичай протікає безсимптомно. Зараження трихінеллами схильні не тільки свині, а й багато м'ясоїдних, птахів і навіть морських ссавців. Але побоювання чомусь викликає лише свинина.


Відсутність трихінел у м'ясі забезпечує ветеринарний контроль. М'ясо із паразитами утилізується. Якщо свинина має ветеринарне свідчення, отже, паразитів у ньому немає.


Вірус Ауескі
Друга причина – вірус Ауескі. Ця хвороба вражає всіх сільськогосподарських тварин, але тільки свиня може одужати та залишитися носієм. Інші гинуть. Також вірус смертельний для собак та кішок. Лікування немає. Людина теж може заразитися, але з єдиним результатом – одужанням.


Найчистіше і найбезпечніше м'ясо надходить у продаж із великих свинарських господарств. Всупереч поширеній думці, що свиня любить бруд, на виробництві дотримується чистота, порівнянна з лікарнею. Все поголів'я планово щеплюють, обробляють від паразитів та регулярно обстежують. Блоки для свиней дезінфікують і миють. Весь процес вирощування організований в такий спосіб, щоб поставити бар'єр для збудників захворювань.


Це пояснюється насамперед економічною вигодою. Хвора тварина погано набирає вагу, її потрібно ізолювати, лікувати, а потім відгодовувати. І те, й інше – додаткові витрати. При спалаху небезпечного захворювання, наприклад Ауески, господарство закривають на тривалий карантин, а часто взагалі утилізують все поголів'я. Підприємство зазнає величезних збитків. Щеплення та протипаразитарні препарати не настільки дорогі, щоб ризикувати втратити все.


М'ясо свині, що перехворіла на Ауески, заборонено пускати у продаж у сирому вигляді. Воно йде на виробництво продуктів із тривалою високотемпературною обробкою. Туші свиней, які загинули від Ауески, підлягають утилізації. Все м'ясо обов'язково проходить ветконтроль, перш ніж потрапити на прилавок.


Висока жирність
Свиня дійсно швидко набирає масу та жир, особливо на зерновому годуванні. Але основний запас це підшкірний та нутряний жир. У самому м'ясі ліпідів небагато. Так, у яловичому стегні 20,6% білка та 11,9% жиру, а у свинячому – 20,3% білка та 10,6% жиру. Тобто м'ясо свині є менш жирним, ніж м'ясо корови. У субпродуктах ситуація приблизно така сама. У свинячому серці білка 16,2%, жиру 4%, у яловичому – білка 12,7%, жиру 3,9%.


Якщо за кількістю жиру свинина та яловичина схожі, то за якістю відрізняються, і не на користь яловичини. По-перше, у свинячого жиру вища засвоюваність – 96,9%, тоді як у яловичого – 93,8%. По-друге, яловичий жир тугоплавкіший, він плавиться при температурі 42-490, тоді як температура плавлення свинячого - 29-350.


Думка про високу жирність свинини – лише міф. Це м'ясо нічим не гірше, а за деякими властивостями навіть краще за яловичину і баранину.

Користь свинини

М'ясо свині багатше за складом, ніж яловичина. Воно виграє по холіну, селену, калію, тіаміну, вітаміну D, поліненасиченим жирним кислотам і багатьом амінокислотам. Наприклад, метіонін. Одна з властивостей цієї амінокислоти – закислення сечі, що перешкоджає утворенню струвітів. У свинині метіоніну в 1,5 рази більше, ніж у яловичині. Як і лізину, допомагає боротися з герпесвірусами. Вітаміну D у свинині більше у 25 разів, ПНЖК 0 у 2,5 рази.


Свинина вважається гіпоалергенним м'ясом для котів. Імовірність виникнення харчової гіперчутливості до свинини дуже мала, тоді як на м'ясо корови алергія буває дуже часто. Свинину можна використовувати як компонент дієти, що виключає, при встановленні причин харчової алергії.


Свинина – це білок високої якості, що легко розщеплюється на амінокислоти. Таке харчування показано літнім кішкам, у яких знижується можливість повноцінно засвоювати їжу. Крім того, м'ясо свині добре зарекомендувало себе в раціоні для кішок із хронічною нирковою недостатністю. По-перше, воно досить калорійне для того, щоб хвора кішка не втрачала вагу. По-друге, у ньому менше фосфору, ніж, наприклад, у яловичині чи індичці. А кількість фосфору – один із визначальних факторів при складанні раціону для кішок з ХНН.


Безпечна свинина
Безпечним може вважатися лише м'ясо, яке пройшло ветеринарний контроль. Якщо свинина вирощена в офіційно працюючому великому свинарському господарстві та має ветеринарне свідоцтво, вона не завдасть шкоди. Будь-яке м'ясо, яке продають у місцях офіційної торгівлі, можна вважати безпечним.


Навпаки, м'ясо зі стихійних ринків, із приватних подвір'їв, яке не має ветеринарного свідоцтва, може бути небезпечним, причому смертельно.


Вкрай небезпечне м'ясо диких тварин, особливо кабанів. Їм не тільки не можна годувати вихованців, але й приносити до будинку небажано, якщо у вас є кішка чи собака.

 

Жанна Корсунская, сертифікований спеціаліст з годування домашніх тварин, м.Самара, Росія