КУРИЛЬСЬКИЙ БОБТЕЙЛ -

любов з першого погляду

 

 

Мене звати Юлія. Я дизайнер в поліграфії, творча людина, мама дорослого сина та кохана жінка коханого чоловіка )))

 

Все своє життя мене оточували тварини, переважно це були великі собаки. З кішками породи Курильський бобтейл віртуально познайомилася давно. Прочитала багато історій та легенд про цих дивовижних та казкових тварин - у них виключно довгі задні ноги та хвіст помпон, а характер наближений до собачого. Мені, собачнику, це навіть дуже сподобалося.

 

Першу тварину цієї породи я побачила, коли до мене приїхала моя кішка Бріана - я ризикнула і ні разу не пошкодувала про це :))

 

Потім було багато запитань, але це вже згодом. Спасибі Анні, заводчиці Бріани, що повірила в мене, витерпіла всі мої допити і допомогла розібратися в тонкощах стандарту породи.

 

Розплідник - справа серйозна.. Воно вимагає від людини любові до тварин та знань стандарту породи, її характерних рис. Ім'я розплідника означає – виставки, поїздки, знання / курси з генетики, ветеринарії, селекції. Заводчик ретельно підбирає пари, правильно вирощує малюків, докладає всіх зусиль для того, щоб підібрати їм найкращі сім'ї.

 

Власники розплідників – це здебільшого фанати породи, для яких це захоплення стало частиною їхнього життя, а коти – це члени їхньої родини. Приїжджаючи в розплідник, ви приїжджаєте не в магазин і не на ферму, а додому в гості до звичайної людини.

 

Розплідник зареєстрований за системою WCF та RUI у 2017/2018 році. Племінні тварини та шоу-кастрати відвідали чимало виставок, де отримали добрі відгуки експертів. Кошенята знайшли найкращі сім'ї, що є найвищою оцінкою моєї роботи.

 

Всі вихованці утримуються в домашніх умовах, у турботі та ласці. Кошенята переїжджають у новий будинок не раніше 4-х місяців, соціально адаптовані, щеплені та кастровані. Обов'язково підтримується зв'язок з новими господарями та надається консультація за утриманням та доглядом за вихованцями.