Резервування кошеня проводиться у віці не раніше одного місяця. Після резервування покупець може дати кошеняті своє ім'я на запропоновану літеру.

 

  • Кошеня вважається зарезервованим лише після внесення задатку у розмірі від 50 до 100% вартості кошеня. Термін резервування тварини встановлюється за домовленістю сторін (Заводчик та Покупець). Знаходження кошеня в розпліднику понад обумовлений термін оплачується покупцем окремо і в загальну вартість кошеня не входить. У разі Вашої відмови від кошеня завдаток не повертається!


Кошеня залишає розплідник не раніше 4-х місячного віку. Кошенята-дівчатка, придбані не для розведення, залишають розплідник не раніше 4,5 місячного віку, кошенята-хлопчики, придбані не для розведення, залишають розплідник не раніше 4-х місячного віку, вже вже кастровані.

 

  • Кошеняті оформляється ветеринарний паспорт і робляться всі належні для цього віку щеплення, ставиться чіп. Кожному кошеняті видається родовід і трансфер, кошеня може брати участь у виставках у класі кастратів. Кошенята продаються під договір із ненав'язливим відстеженням подальшої долі.


Всі витрати на доставку в інші міста здійснюються за рахунок покупця! Кошеня їде з кур'єром. Оплата послуг кур'єра за додатковою домовленістю.

 

  • Мені дуже важливо, щоб усі мої кошенята знайшли люблячі та дбайливі сім'ї! Кошенята вирощені на натуральному харчуванні за системою BARF, тому пріоритетом будуть ті сім'ї, де підтримують та пропагують здорове, натуральне харчування своїх тварин. До придбання вихованця ви повинні добре все обміркувати і зважити, зрозуміти, що ви купуєте не іграшку, а живу істоту і друга на найближчі 15-20 років.


ПІДТРИМКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА КОШЕНЯТАМИ