ОСОБЛИВОСТІ
ХАРАКТЕРА
КУРИЛЬСЬКОГО
БОБТЕЙЛА

Напишите заводчику. ..Строчку…

Как живёт ваш пушистый сынок. Или дочка.

Напишите раз в год. Можно чаще…

Как растет хвостик ваш в настоящем.

Просто фотку.Одну.  Без дуэта.

 

«Здравствуй, мама.

Вот я. Этим летом».

Лапки, ушки и хвост.

Объявился!!!

 

А ты помнишь как я родился?

Как я мокрый совсем…на ладошке.

А потом мне тепло…Мама-кошка.

 

А побег из манежа – помнишь?

Как паштетом меня кормишь?

Я все помню, малыш. Был ты крошкой.

 

Стал большой и красивой кошкой.

Ты ведь счастье несешь…в лукошке)

Своей новой семье. Хорошей!

 

Напишите заводчику…строчку…

Как живёт ваш пушистый сынок. Или дочка.

Мы их помним. И любим. До грамма.

Просто фото. Одно. «Вот я, мама!»

 

Спесивцева Наталья (питомник Fluffy Ether)

#Напишитезаводчикустрочку

#СпесивцеваНаталья

Кішки породи курильський бобтейл дуже розумні та кмітливі, грайливі та ласкаві, терплячі та слухняні, дружелюбні та віддані. Легко освоюються в будинку та пристосовуються до ритму життя. Спокійно уживаються з іншими кішками та собаками, люблять грати з дітьми та часто стають відмінними няньками.

 

Охоче ​​вчать різні команди, люблять приносити предмети, бігати за м'ячиком. Бобтейли дуже грайливі і такими залишаються до старості. Вважається, що ці кішки розпізнають понад 1000 слів та фраз, що говорить про високий інтелект.

 

Курильські бобтейли дуже прив'язуються до господаря і, як собаки, готові слідувати за ним всюди. Відданість курилців дуже часто порівнюють із відданістю собак. Ці кішки легко навчаються прогулянкам на повідку і гуляють із великим задоволенням. Сумують, коли господар відсутній надто довго, але водночас ненав'язливі та незалежні.

 

У них незвична, яскрава зовнішність, що запам'ятовується: короткий хвіст-помпон і подовжені, як у рисі задні ноги, завдяки чому вони хороші стрибуни і мисливці. Тому пташок, гризунів та рибок краще тримати від ботейлів подалі.

 

Ліняють бобтейли сезонно - при своєчасному вичісуванні в квартирі практично не буде вовни та запаху. Не всі котики люблять купатися, але дивитися, як тече вода, люблять усі.

 

Бобтейли не проти поговорити, розповісти як минув день. Їхні «розмови» не схожі на нявкання інших кішок. Інтонації нагадують і пташине цвірінькання, і собачий рик, і тихе «мир-мру-мау». Цікаво, що кожна тварина має свою інтонацію, яку ні з ким не сплутаєш.

 

Бобтейли – здорова аборигенна порода з досить міцним імунітетом. Вони не мають генетичних захворювань. При правильному та дбайливому догляді кішки можуть прожити до 16-20 років.

 

Всі ці якості роблять кішок породи курильський бобтейл відмінними компаньйонами на довгі роки.